2012 İlkbahar KBT & Ruhsal ve Bedensel Arınma Tarihleri Açıklandı

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için Afyon Sandıklı Termal Park Otel'in düzenlediği, İlkbahar Kozmik Beden Temizliği & Detoks programı Ahmet Maranki danışmanlığında, uzman doktorlar ve KOBIK ekibimiz ile mayıs ayında yapılacaktır.
02/02/2012 - 12:00

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için gerçekleştirilen ruhsal ve bedensel arınma metotlarının uygulandığı, Kozmik Beden Temizliği & Detoks kampları devam ediyor.

Detoks kampları hızlı kilo vermek amacıyla değil, toksinlerden arınmak ve sağlıklı yaşam formüllerini öğrenip, daha kaliteli yaşayabilmek için yapılan uygulamaların gerçekleştiği kamplardır.

Arınma & Detoks programı vücuttaki toksinleri atmak; bu sayede ruhsal ve bedensel olarak arınmak için yapılır. Arınma programı boyunca kırmızı et, balık, süt ve süt ürünleri, ekmek ve tahıl ürünleri gibi gıdalar kesinlikle tüketilmez. Bunların yerine sadece mevsimine ait taze sıkılmış meyve ve sebze suları, sebze yemekleri, bitkisel çaylar ve özel hazırlanmış bitkisel kürler tüketilir.

Kozmik Beden Temizliği & Detoks kamplarımızda uygulanan programlar karaciğer, safra, kalınbağırsak, akciğer, dalak ve pankreası temizlemeye yönelik programlardır. Yanlış beslenme alışkanlıkları, ilaçlar, stres ve asit oluşumuna sebep olan faktörlerden kaynaklanan aşırı asidik kalıntılarla sürekli kirlenirse karaciğer ve diğer organlarımızda zamanla ciddi tıkanmalar meydana gelir.

Tüm bunlardan tamamen kurtulmanın ve sağlıklı yaşam için önemli bilgilerin öğretildiği Kozmik Beden Temizliği kampları Afyon Sandıklı’da başlıyor.

Kozmik Beden Temizliği; ilkbaharda mart, nisan, mayıs aylarında, sonbaharda ise ekim, kasım, aralık aylarında ayın gökteki hareketine göre;  gökteki ayın (kameri) 9. günü başlanıp, 15. günü bitirilir. (aydınlık dolunay)

KOBİK EKİBİ AFYON SANDIKLI PARK OTEL’DE…

Ahmet Maranki ve Kozmik Bilim Ekibiyle (KOBİK) birlikte açılışı yapılan Afyon Sandıklı Termal Park Hotel’de, 2012 İlkbahar sezonunun ikinci Kozmik Beden Temizliği programı 1 Haziran – 8 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

2011 yılında Sonbahar Kozmik Beden Temizliği kamplarına katılan Avrupalı takipçilerimizden gelen yoğun talep üzerine gerçekleştirilen 2012 İlkbahar Kozmik Beden Temizliği için kayıtlarımız devam ediyor.

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ TARİHLERİ

Otel kontenjanları sınırlı sayıda olup, müracaat ediş sırasına göre öncelik verilecektir.

Mayıs-Haziran Aydınlık Dönem

Kameri ayın aydınlık dönemi Kozmik Beden Temizliği & Detoks Günleri

5 Haziran’da Dolunay

8-9-10-11-12-13-14 Recep (Hicri Takvime göre)

29-30-31 Mayıs – 1-2-3-4-5 Haziran (Miladi Takvime göre)

(KOBİK ekibiyle Afyon Sandıklı Park Otel'de Ahmet Maranki danışmanlığında 01 Haziran / 08 Haziran tarihleri arasında detoks uygulaması yapılacaktır.)

KAMPLARDA NELER YAPILIYOR?

Kamplarda yapılan uygulamalarımızın videosunu izlemek için tıklayınız

1 haftanızı kendinize ayırarak, bedeninizi maddi ve manevi kirlerinden arındırmanız hayata bakış açınızı değiştirecektir.

Değerli Kozmik Bilim ve Bilinç Müdavimleri;

2005 yılında Prof. Dr. Ahmet Maranki ve Sağlık Bakanlığı tarafından integratif tıp konularıyla ilgili 10 yıl yurtdışında görevlendirilen değerli eşi Bioenerji ve İgleroterapi uzmanı Ekstrasens Elmas Maranki hocalarımızın nezaretinde Türkiye’de gündeme getirmeye çalıştığımız Kozmik Bilinç bugün milyonlarca takipçisiyle yoluna devam etmektedir.

Geçen yıllar içinde hocalarımızın dünyada ve Türkiye’de 400'den fazla görüntülü ve sinevizyonlu sağlıklı yaşam konferansları ve yine ulusal ve uluslarası medyada yayınlanan 300’den fazla yazılı ve görsel çalışmaları neticesinde bugünlere gelmiş bulunuyoruz.
Kozmik Beden Temizliği Programının esas gayesi fizik yani maddi beden yanında ruh yani manevi hayatımızı da değiştirmeyi amaç edinmiştir. Uygulanan bu temizlik programı neticesinde en azından bugünkünden çok daha iyi durumda olacağımızı ve geleceğe daha farklı ve umutla bakacağımızı düşünebilirsiniz.

1 haftanızı kendinize ayırmanız neticesinde yılların maddi ve manevi kirlerinden arınmanız sizin hayata bakış açınızı değiştirecektir.

Kozmik Beden Temizliği (KBT); astrolojik boyutta ve bütün inançlarda kayıt altına alınmış, dünyanın bütün ülkelerinde bilhassa batıda uygulama alanı bulan ve yılda 2 defa ilkbahar ve sonbaharda  ayın çekim kuvvetinden istifade edilerek yapılan bir arınma-detoks programıdır.

Elektropunktur Tanı ve Enerji Ölçme

Programımız Türkiye’de ilk defa Altimed Elektropunktur Tanı-Teşhis ve Enerji Ölçüm Cihazıyla bedenimizdeki 30 hayati organımızın 36 bin detayla incelenebileceğini, aura ve 7 salgı bezinizi-şakranızı görebileceğiniz bir sistem uygulanacaktır. Teşhis neticesinde uzman kontrolünde biorezonans uygulamaları yapılacaktır.

Aura - Şakra Analizi

Şakra, enerji merkezi demektir. Aura ise vücudun etrafını saran enerji ışınları ve koruma kalkanıdır. Kozmozda yedi kat sema olduğu gibi vücudumuzda da yedi önemli enerji merkezi vardır ve bunlar salgı bezlerimizi oluşturur. Bu uygulamada, kişinin enerji düzeyleri incelenerek, salgı bezleri üzerinde gerekli tespitler yapılır, açık ve kapalı şakralar tespit edilir, görüntülenen nura-auradaki hasar belirlenir.

Radyasyon Testi

Günümüzde teknolojik gelişmeler sonucu üretilen birçok cihaz radyasyon yaymaktadır. Biz hiç farkında olmadan organ ve dokularımız sürekli olarak radyasyonla etkileşime girmektedir. Radyasyon, sağlığa olumsuz etkiler yaparak çevreyi ve ekolojik dengeyi bozmanın yanı sıra, insanlarda genetik değişikliklere yahut vücutta kalıcı değişikliklere de sebep olabilir. Radyasyon ölçüm testi ile cep telefonu, bilgisayar gibi çeşitli cihazların ve radyoaktif maddelerin etkisiyle vücutta biriken radyasyon oranı tespit edilir ve bu radyasyondan arınmak için gerekli tavsiyelerde bulunulur.

Kozmik Bitkisel Karışım Tablet Ürünleri - Kozmik İksir

Arınma süresince her gün uygulama programı dahilinde yenilecek, içilecek ve kullanılacak bitkisel droglar ve 26 bitkiden oluşmuş, bağışıklık sistemini güçlendirici iksir uzman kontrolünde hizmetinize sunulacaktır.

Vücudu Toksinlerden Arındırma - Ayak Detoksu

Dünyada pek çok ülkede bu iyonize cihazla bedeninizdeki bütün toksinleri bir kaç seansta ayaklarınızdan atıldığını hayretler içinde görecek ve neden sabahları halsiz kalktığınızın cevabını gözlerinizle müşahede edeceksiniz.

Profilaktik (Tıbbi) Masajla Terapi

Tanı teşhis uygulaması sonucu belirlenen rahatsızlığa göre doktor tavsiyesiyle Profilaktik (tıbbi) masaj uygulaması yapılabilecektir. Uygulama ekstra ücrete tabidir. Özel yetiştirilmiş uzman kadın ve erkek masörlerimiz, tıbbi maksatlı boyun, bel ve bütün beden uygulaması olarak hizmet verecektir. Önceden rahatsızlığı olanların randevu almaları gerekmektedir. Boyun ve bel fıtığı, sırt, ayak, göğüs kafesi, el, baş ve bütün bedendeki rahatsızlıklarla ilgili uygulama yapılabilecektir.

Organik Gıdalarla ve Çaylarla Beslenme

Organik olarak üretilmiş arınma programına uygun meyve, su ve çaylarıyla uygulamalar, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri herkese aynı çeşit menü olarak sunulacaktır. Menüler tamamen arınma programına uygun sebze, meyve, çay ve uygun kuruyemişlerden oluşup, hayvansal hiçbir gıda kullanılmamaktadır.

Çamurla Terapi (Balneoterapi) Uygulaması

Termal suyun çıktığı kaynaktan alınıp termal su ile karıştırılarak hazırlanır. Tedavi amacıyla tam, yarım veya ekstremite (kol - bacak) paketleri şeklinde tatbik edilir. 15-20 dakika süreyle 39-40 derece sıcaklıkta ve günde bir kez uygulanır. Sıcaklık 50 dereceye kadar çıkabilir. Uygulama sıklığı günde bir seferdir. Bu uygulama ile vücuttaki statik elektrik ve toksinler atılır. Vücudun iyon dengesi sağlanır, vücutta sıkılaşma meydana gelir, kırışık oluşumu gecikir. Sıcağın etkisiyle eklem ve kas ağrıları azalır kan dolaşımının artmasıyla sinir sistemi hastalıkları geriler. Çamur tedavisi egzersiz için en iyi hazırlayıcıdır. Bütün romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılabilir.

Kozmik Şifalı Hareketler

KOBIK Antrenörlerinden Mahmut Talha Sağlıklı yönetiminde;
- Nefes teknikleri ile doğru ve şifalı nefes alma, saniyede alınması gereken ideal nefes sayısına ulaşma.
- Özel duruş teknikleri, denge çalışmaları, kas esnetme (stretching) ve diğer yöntemler ile kas boyunu uzatma. Yorgunluk, kas ve vücudumuzdaki ağrılar, kramp v.s ile mücadele.
- Süreklilik kazandırılması halinde hareketler ile daha estetik, çevik bir vücut yapısına ulaşma, vücut sıkılaştırma.
- Vücuttaki enerji tıkanıklıklarının giderilmesi, yedi enerji merkezinin düzgün çalışması için hareketler.
- Beden temizliğini kolaylaştıran, lenf sıvısının dolaşımını yapan ve bedenin her noktasındaki atık maddeleri toplayıp dışarı atılmalarını sağlayan lenf sistemi, yapmakta olduğumuz egzersiz çeşitleri ve nefes tekniklerinden bir hayli yararlanır.
- Ruh hali, uykusuzluk, yorgunluk, sıcak basması, beden yağlarının farklı dağılımı belirtileri uygun egzersiz yöntemleri ile bu belirtilerin çoğunu yatıştırıp azaltabilmektedir.

Lavman Uygulaması

Her sabah sulu lavman uygulaması

Kozmik Bilinç Seminerleri ve Sağlıklı Yaşam Konferansları

Akşamları ise, Hocalarımız Ahmet Maranki ve Elmas Maranki’nin yanı sıra sağlıklı yaşam ve detoks uzmanlarımızın canlı seminerlerini dinleyip suallerinizi sorabileceksiniz. Bugüne kadar hiç görmediğiniz uzun araştırmalar sonucu Rusya’da ve ABD’de hocalarımız tarafından hazırlanan sağlıklı yaşamla ilgili video görüntülerini de sizlerle paylaşacağız.

UYGULAMALARIMIZIN TAMAMI GENEL CERRAHİ UZMANI OPR. DR. ALİ ARSLAN YÖNETİMİNDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

 Ful pansiyon

 • 3 öğün sebze ağırlıklı yemek
 • Kişiye özel verilecek olan bitkisel besin destek ürünleri
 • Sabah, gece ve gündüz özel iksirleri
 • Katılımcılarımıza özel olarak hazırlanmış sınırsız kozmik bitki çayları
 • Kişiye özel kozmik bitkisel kürler
 • Sebze ve meyve suları

Uygulamalar

 • Beden analiz uygulaması
 • Ayak detoksu
 • Biorezenans uygulamaları
 • Lanta, Hepler uygulamaları
 • Masaj
 • Spor hocası yönetiminde Kozmik Şifalı Hareketler
 • Sağlıklı nefes alma yöntemleri, aura ve şakra dengeleyici hareketler
 • Hamam ve sauna
 • Çamur banyosu ve uygulamaları
 • Ozon terapi
 • Yumeiho Masajı ile duruş analiz sonrası kalça kemiği eklem ve kasların yerine oturtulması repozisyonu

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ KAMPIMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

 1- Kalp-damar rahatsızlığı olanlar, beyin ameliyatı geçirmiş kişiler, insilün kullanan şeker hastaları, Hepatit B-C hastaları, bakıma muhtaç ve 65 yaş üstü kişilerin, otellerde hastane hizmeti verilmediğinden dolayı kampa kayıtları gerçekleştirilemez.

 2- Eski müdavimlerimize, yeni evlilere, yıllardır çocuk hasreti çeken çiftlere yüzde 10 indirim uygulanacaktır.

 3- Kampa katılacak kişilerin yanlarında 2 adet mayo veya şort, terlik, spor ayakkabısı ve spor kıyafeti (eşofman) getirmeleri uygulamalarda kullanılacağı için zorunludur.

 4- Kozmik Beden Temizliği kampına katılacak olan kişilerin “Aspirin” ya da “Coumadin” isimli ilaçları kullanıyorlarsa programdan 5 (beş) gün önce bırakmaları mecburidir.

 5- Kampta gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimize katılmak istisnai haller dışında zorunludur.

 6- 7 Yaş altı çocuklar programa kabul edilmemektedir.

 7- Otel kontenjanları sınırlı sayıda olup, müracaat ediş sırasına göre öncelik verilecektir.

 8- Kamp kayıtlarınızı 0 549 533 01 30 ve 0 549 533 01 41 numaralı telefonlardan yaptırabilir, detaylı bilgilere aynı numaradan ulaşabilirsiniz.

DİKKAT!!!

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ BİR TEDAVİ METODU OLMAYIP, RUHİ VE BEDENSEL ARINMADIR. YUKARIDA YAZILI OLAN UYGULAMALAR SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN TAVSİYE HÜKMÜNDE OLUP, UZMAN VEYA HEKİM KONTROLÜNDE YAPILMASI TAVSİYE EDİLİR.

OTEL HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Türkiye'nin en önemli çamur kaynağının bulunduğu bölge…

 Sandıklı'da Balneoterapi

Aziz Michel'in hastalarını tedavi ettiği Frigyalıların mukaddes şehir saydığı ve birçok efsaneye konu olmuş Sandıklıdaki Hüdai Kaplıcaları'nı diğer kaplıcalardan ayıran en önemli özellik, ünü tüm dünyaya yayılmış olan çamur banyolarıdır.

Bu mucizevi çamur banyoları 500 m devam eden jeolojik bir çatlağın farklı yerlerinde kaynayıp 68 derecelik sıcaklığa ulaşan şifalı su ile özel şekilde hazırlanan toprağın karışımından oluşur. 2000 yıllık mucizevi şifalı suları Sandıklı Thermal Park Hotel kalitesi ve konforuyla sunulmaktadır.

Termal Su ve Çamurun Tespit Edilen Faydaları

 • Romatizmal rahatsızlıklarda kullanılması önerilir.
 • Adale ve eklem ağrılarında kullanılması önerilir.
 • Termal sudaki değerli elementlerin vücuda kazandırılmasında kullanılması tavsiye edilir.
 • Vücuttaki toksinlerin atılmasında kullanılması tavsiye edilir.
 • Siyatik proplemlerinden dolayı oluşan ağrılarda kullanılması önerilir.
 • Hareket kısıtlıklarının azaltılmasında kullanılması önerilir.
 • Çamur banyosu sayesinde gevşeme ve rahatlamanın sağlanması mümkün olabilmektedir.

Yer ve Konum

Ulaşım: Hüdai Kaplıcaları Mevkii Afyonkarahisar-Sandıklı

Telefon : +90 (0272) 535 70 70

Faks : +90 (0272) 535 72 72

E-Posta : info@sandikliparkhotel.com

Web Sitesi: www.sandikliparkhotel.com

Kamp kayıtları için irtibat numarası: 0 549 533 01 30 - 0 549 533 01 41

ADMIN tarafından eklendi.

 

İLGİLİ OLANLAR

2013 İlkbaharının Son Kozmik Beden Temizliği Başladı


2013 ilkbaharının son Kozmik Beden Temizliği Afyon Sandıklı Park Termal Otel'de Ahmet Maranki danışm

Kozmik Beden Temizliği 2014 İlkbahar Dönemi Kayıtları Başladı


Kozmik Beden Temizliği, 2014 yılı İlk bahar dönemi tarihleri belli oldu. Kamplarımızda yer alarak 10

Yılın Son Arınma Fırsatını Kaçırmayın!


Kozmik Beden Temizliği 2012 yılı sonbahar son dönem kampı ile yılın son arınma fırsatı devam ediyor.

Detoks Kampımızın Birincisi Avrupa'dan


"26. Kozmik Beden Temizliği Programı" katılımcısı Çağla Hanım bir haftalık uygulamalar neticesinde y

27. Arınma Programı'ndan Dünyaya Mesaj


Afyon, Sandıklı'da yapılan "Kozmik Beden Temizliği Programı"nda alınan neticeler ile bir çok ilke im

28. Arınma Programı"nda Neler Oldu?


İlkbaharın son Kozmik Beden Temizliği programı Afyon, Sandıklı Termal Park Otel'de yapıldı.

Beden Temizliği Yapanlar Ne Diyor?


"Kozmik Beden Temizliği"ni uygulayan takipçilerimizin ve kamp katılımcılarımızın yorum ve görüşlerin

Vücudumuzda Bulunan Toksin ve Parazitlerin Şok Görüntüleri


Kozmik Beden Temizliği uygulamasını yapan takipçilerimiz gördüklerine inanamayarak fotoğrafladıkları

2012 İlkbahar KBT & Ruhsal ve Bedensel Arınma Tarihleri Açıklandı


Sağlıklı bir yaşama adım atmak için Afyon Sandıklı Termal Park Otel'in düzenlediği, İlkbahar Kozmik

25. Kozmik Beden Temizliği - Detoks Neticeleri


Afyon'da bulunan Sandıklı Thermal Park Hotel'de düzenlenen 25. Kozmik Beden Temizliği Programı sona

2011 Sonbaharın Son Kozmik Beden Temizliği Sandıklı'da Gerçekleştirildi


Afyon Sandıklı'da sağlıklı bir yaşama adım atmak için gerçekleştirilen, Ahmet Maranki danışmanlığınd

Kozmik Beden Temizliği Hakkındaki Sorularınız ve Cevapları


Sizlerden gelen sorular üzerine Genel Cerrah Ali Arslan'ın hazırladığı beden temizliği programı usul

n

2011 Sonbahar KBT & Ruhsal Arınma Tarihleri

n

İlkbaharın Son Kozmik Beden Temizliği Kampı Sandıklı Termal Park Hotel'de Yapıldı

n

Merak Edilen Arınma Sonuçları - Kasım

n

Merak Edilen Arınma Sonuçları

n

Dünyada Kozmik Beden Temizliği Uygulamaları

n

Detoks Kamplarında Neler Yapılıyor?

n

Detoks Neden Bu Kadar Önemli?
 

Site içi arama


MARANKİ DİYOR Kİ

Her insanın ilk ve en birinci vazifesi, kendini keşfedip tanıması ve bu sayede aydınlanan mahiyet adesiyle dönüp Rabbi'ne yönelmesidir. Kendi mahiyetini tanıyıp bilmeyen ve Yüce Yaratıcısıyla münasebet kuramayan bahtsızlar, sırtlarında nasıl bir hazine taşıdıklarını bilemeyen hamallar gibi bu dünyadan geçer giderler.


ENÇOK OKUNANLAR


GÜNÜN SÖZÜ

Ölmeden önce tövbe edin. Hayırlı işleri yapmaya mani çıkmadan önce tövbe edin. Allah-ü Teala'yı çok hatırlayın. Zekat ve sadaka vermekte acele edin. Böylece Rabbinizin rızıklarına ve yardımına kavuşursunuz. (Hadis-i Şerif)

GÜNÜN YAZISI

Sade Vatandaştan Naçizane Uyarılar  

Oya Bayar'ın kaleminden gündem...

100 Yıl Hep Hapı Yuttuk 

2050 yılının süper gücü Türkiye olacak!!!

Dindarlar - Muhafazakârlar Ne İstiyor?  

Toplumun yarısından fazlasını oluşturan muhafazakârlar-dindarlar istemeden bu ülkeye demokrasi gelmez. Peki, istiyorlar mı demokra

Beraber Yürüdüler Bu Yollarda...  

Bülent Arinç siyaseti bırakıryor mu? Siyasetin tabiatında bu süreçler sürekli yaşanabilir...

GÜNDEM HABERLERİ

Kibir

Alternatif Tıpta Revizyon

İmkansız Maddeyi Üretmeyi Başardılar
Kastamonu'da 25 Milyon Tonluk Bakır Rezervi

Başbakan'a Özel Şerbet

FOTO GALERİLER

Tümünü Göster »

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Alternatif tıbba Sağlık Bakanlığı'ndan yeni düzenleme

Kitaplarınızdan çok şey öğrendim.

Kozmik Beden Temizliğinin hayatıma kattıkları

Kozmik Yaşam Merkezindeki Şifalar

Mide Dostu

Hicri Bugün :
24 Cemaziye'l-Ahir 1435

Ay'ın
Görüntüsü

Tarihte Bugün

SİTE BAĞLANTILARI
Sitede Online

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

www.maranki.com sadece internet Üzerinden yayın yapmaktadır. © 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

- Kullanım Sözleşmesi
- Gizlilik Bildirimi