Maranki

ENERJİ ALANININ TESPİTİ

16.02.2021 17:47
0
A+
A-

Güneşli, güzel bir günde çimenlere oturup sabit bir şekilde gökyüzüne baktığımızda gözümüzün önünde minik topların, çeşitli şekillerde parçacıkların uçuştuğunu görürüz. Bu minik canlılar genellikle balık yumurtası şeklinde, çekirdeği, plazması, zarı vb. olan enerji kürecikleridir. Güneşli günlerde, bu küçük enerji topları canlı ve parlak olurlar. Hava kapalıyken daha yavaş hareket ederler, saydamdırlar ve daha az miktardadırlar. Bu da güneş ışığının bu küreciklere “enerji verdiğini” ve bunlarla bağlantılı olduğunu gösterir. 

Yine güneşli bir havada yeşil ağaçlara doğru bakarsanız, ağaçların çevresinde yeşilimsi, duman gibi bir buğu görürsünüz.  Mavi gökyüzünde enerji küreciklerini gördüyseniz bunların yeşil buğuda kaybolduğunu da görürsünüz. İşte ağacın enerji alanı da; biz insanlar gibi yaşamını devam ettirmek için bu enerji küreciklerini emer. 

Kozmik bilim bu enerji toplarının etkilerini de laboratuvar ortamında araştırmış, pek çok boyutta tespitler yapılmıştır.

Enerji alanınızı görebilirsiniz. Bir odada bir ayna karşısında loş bir ışıkta kendi bedeninizin etrafındaki enerjileri görmeniz, enerji boyutunuzda ki saflıkla mümkündür. Bunun için bu ortamı oluşturup derin bir nefes alın. Bu şekilde zamanla enerji alanınızın boyutlarını görmeniz mümkün olacak; böylece kendinizle ilgili o anki maddi ve manevi halet-i ruhiyenizi öğrenme imkanınız oluşabilecektir. 

İleride gösterilecek olan metot ve tekniklerle de bu boyutlara yine zamanla ve saflığınıza göre müdahale etme bulabileceksiniz.

“Buradaki başarınızın oranı, sistemi kabul edip istemeniz ve ısrarcı olmanızla doğru orantılıdır.”

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.