Maranki

Rüyadan uyanmak! Düşünmek, akıl etmek -1-

26.02.2021 16:06
0
A+
A-

Dünyamız ve Türkiye üzerinde büyük oyunların son perdesi oynanıyor!!?

Hayırlara vesile!

Bir ses dünyaya talimat vermeye başlıyor ben de gizlice dinliyorum!!?

“Yumuşak metaller onların akıllarını kaybetmelerine neden olacak. Onları havaya, suya, gıdaların içine, ilaçlara hatta şifa diye düşündükleri ağaçlara koyacağız!!? Desteklediğimiz kurumlar vasıtası ile onlara bu rahatsızlıkları için çare bulacağımıza söz vereceğiz!!!

Çare diye ürettiğimiz ilaçlarla onlara daha fazla zehir vereceğiz!

Ünlü aktörler ve ünlü sanatçılar tarafından reklamı yapılan ve aslında kimyasal zehir olan hijyen ve güzellik ürünlerini aptallar yüzlerine ve bedenlerine gençlik getireceğine inanarak sürecekler ve derilerinden bu zehirler emilecek, susuz ve aç ağızlarından onların zihinlerini, iç organlarını, üreme kapasitelerini yok edeceğiz!!!

– Çocukları sakat ve deforme olmuş olarak doğacak ve bunun sebebini onlardan saklayacağız.

Onları tüp bebek merkezlerinde ağır ağır zehirleyerek doğum oranlarını düşürecek, dosyalarda geri zekalı, şaşı, aptal, ince kemikli giderek sağlıksız nesil oluşacak!!!

Çocuklara tatlı zehirler sunacağız!

Zehirler, etraflarındaki her şeyde, içtiklerinde, yediklerinde, soluduklarında ve giydiklerinde gizlenecektir. Zehirleri dağıtmakta ustaca olmalıyız!

Onlara bu kullandıklarının iyi bir şey olduğunu TV’deki bize hizmet eden, satın alınmış ruhunu bize teslim etmiş uzmanlarla, güzel animasyonlarla, müziklerle cazip hale getirip öğreteceğiz!!!

Bunlara karşı çıkanları kurduğumuz mekanizmalarla tehdit edip önlemlerimizi alarak insanların bu zehirlerimizi almaları için her yöntemle destekleyeceğiz!!?

Aşı çalışmaları!!?

Aşı ile ilgili ürünlerimizi filmde kullanıldığını görecek ve alışacaklar ve gerçek etkilerini asla bilemeyecekler. Doğum yaptıklarında aşılarla çocuklarının kanına zehir enjekte edeceğiz ve aslında aşılarla onlara yardım ettiğimize onları ikna edeceğiz! Mümkün olduğu kadar erken yaşlardan aşıya başlayacağız!!!

Hatta suni olarak çıkardığımız salgınlarla medyadaki uzman kişilerin görüşlerini de alarak onları aşı yapmaya ikna ederek kontrolümüz altına alacağız!!?

Aşıların içine katılan metallerle de onların izlenmesini ve sağlıklarını kontrol altına alacağımıza ikna ederek bir nevi chipleme yapıp kontrol altına alacağız..? Ve o insanlar buna inanıp hepsi aşı kuyruğuna girecekler!!?

Gıdalarla zehirleyeceğiz!!?

Zihinleri gençken çocukları en çok sevdikleriyle, tatlılarla, suni mısır şurubundan yapılmış kimyasal şekerlerle, MSG diğer adı Çin tuzu ile bütün gıdaları öyle lezzetli hale getireceğiz ve daha sonra da bunları trans hale gelmiş yağlarda daha zehirli hale getirerek, suni yeni değiştirilmiş tohumlardan yapılmış cipslerle kendi elleriyle çocuklarını zehirleteceğiz!!?

İlaçlarla da tedavi ediyoruz diyeceğiz!!?

Dişleri çürüdüğünde onların zihinlerini öldürecek ve geleceklerini çalacak metallerle dişlerini dolduracağız. Öğrenme yetenekleri etkilendiğinde, onları daha da hasta edecek ve başka hastalıklara yol açacak ilaçlar vereceğiz ve oluşan bu yeni hastalıklar için yeni ilaçlar üretip onlara vereceğiz ki yeniden hasta olsunlar. Gücümüzle onları uysal ve zayıf hale getireceğiz. Depresif, yavaş ve obez, astım, alerji, diyabet hastası olacaklar ve yardım için bize geldiklerinde onlara sizi ilaçlarımızla tedavi ediyoruz diyerek daha fazla zehir vereceğiz!!?

Ebeveynlerini de dünyalıklarla meşgul edeceğiz!!?

Ebeveynlerin dikkatlerini paraya ve ekonomiye odaklayacağız!

Böylece asla iç benlikleriyle bağlantı kurmaya vakitleri kalmayacak. Onları cinsellik, zevkler ve video oyunlarıyla oyalayacağız!!?

Beyin kontrolü yapan teknolojiyi uygulamanın yollarını bulacağız.

Böyle yaparak siyaseti dizayn edeceğiz!!?

Muhalefeti medya ile yok edeceğiz!

Aralarında bir ışık parladığında, bize muhalif yazılar, sözler, yayınlar olduğunda düğmeye basarak satın aldığımız medya kalemşörleri, kripto elemanlarımızca ve devletin içindeki vazifeli uzman doktor, profesör görünümlü bize hizmet edenlerimizle onları alay, karalama, iftira kampanyaları yurtiçi ve yurtdışı medya güçlerimizi kullanarak el birliği ile susturup emirlerimizi uygulatacağız gerekirse muhaliflerimizi yok edeceğiz..!?”

Diye insan neslini nasıl yok edeceklerini şeytan görünümlü reptilianlar(!) dünyadaki kölelerine anlatırken;

Ezan Allahuekber dedi ve sanki rüya ile ye keza aleminden uyandım!!! Ve dünyada yapılanları görünce irkildim acaba hangi dünyadan bahsediyorlar?

Karanlıklar içindeki bugünkü dünyamız olabilir mi? Bir düşünün bakalım!!?

Siz hâlâ uyanmaz mısınız? Siz hâlâ akıl etmez misiniz?

Siz hiç düşünmez misiniz?

Rabbim! Sen bizleri haksızlık karşısında susan! Görmedim! Duymadım! İşitmedim diyen gafillerden eyleme! Amin.

Başımızdakilere de bunları idrak edecek feraset! liyakatli ve ehliyetli kadrolar nasip eyle!

Vaktimiz varken! İstikameti bulmamızı bizlere nasip eyle! Âmin, âmin. Âmin ya muin!

Vesselam..

WhatsApp ihbar hattı: 0 530 20000 96

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.