Maranki

Yeni normal, normal mi sizce?!

05.04.2021 12:16
0
A+
A-

Yeni Dünya Düzeni’nin takip sistemiyle insanlar kontrol altında tutulmak istenmektedir!? MRNA aşısındaki M – Messenger-takip! İnsanları ne zaman uyandıracak !!?

Milletimizin büyük çoğunluğu beyin kontrolünde “yeni normal” diye aldatılarak, anormal dönemin kontrolünde, hayatına zorluklar ve sıkıntılar içinde devam etmeye çalışmaktadır! Ne yazıktır ki, evinde karısıyla kızıyla beraber olan insanlar arabanın içinde veya sokakta, dağda, bayırda, deniz kenarında, kimsenin olmadığı yerlerde bile yan yana maskesiz durdu diye ceza uygulanıyorsa, dünyanın en antidemokratik sisteminden daha hukuksuz bir sisteme doğru gidilmektedir..?! Bu yanlıştan acilen dönülmelidir!!?

VİRÜSÜN HEDEFİ İLERİ YAŞTIR!

Onkoloji mütehassısı Uzman Doktor Yavuz Dizdar: “Hasta gençlerin aşılanmasını asla uygun bulmuyorum. Mevcut Covid 19 aşısı ve diğer aşıları olmalarını tavsiye etmiyorum.. ! Gençlerin, aşı olmazsa ileride çocuk olmama başta olmak üzere pek çok olumsuzluklara sebep olabileceğine dair hiçbir çalışma yapılmamıştır..!” diyerek erki ve bilimsel hürriyetini kullanması tebrik edilecek bir durumdur..?

Gariptir ki, Covid 19 aşı firmaları, bilimsel manada ortaya çıkarılabilecek hiçbir konuda mesuliyet kabul etmemektedir!!! Dünyada en az iki yıl deneme yapıldıktan sonra piyasaya sürülen aşılar, maalesef Covid 19’da bu aşamalardan geçmemiştir!!? Moderna aşı firması aşının yan etkilerinde ilk sırayı “death, yani ölüm” olarak belirtmiştir!!? Devamlı aşıların ölüm yan etkileri yanında hamilelere ve ileride erkek-kadın üreme organlarındaki olumsuzlukları da açıklama cesaretini göstermiştir!!? Her türlü aşı çalışmalarında aşının DNA’yı değiştirdiğini, aşının mucitleri resmen açıklamıştır!!?

Dünyada aşıyı bilen uzmanların yaptığı açıklamalarda ittifakla; “Virüse karşı önlem olarak yapılan çalışmalar yüzünden virüsün daha güçlendiği ve başka kaçış yollarıyla değişik mutasyonlara geçebildiği, bu yüzden bu müdahalelerin yanlış olduğu” açıklanmıştır!? ABD’de Prof. Swan yaptığı araştırma sonucunda, sperm sayısının 2045’te sıfıra ineceğini Twitter’ında resmen açıklamıştır!!? Gerekçe olarak; “Dijitalleşmeyle beraber radyoaktif dalgaların insan hücresine, DNA’sına müdahil olması!” demiştir..! Sanal âlemde insanlar meşgul edilerek 4.5-5G radyasyonuna maruz kalmaktadır. Bu da insanlarda kan hücrelerini etkileyerek pıhtılaşmaya sebep olup ölümleri arttırmaktadır mı acaba!!?

GDO’lu gıdalarla da zehirlenen insanların “sıtma gösterip aşıya mahkum edilerek, kimyasal ve sentetik ilaçlarla tekrar yok edilmeleri” de bu kısır döngüyü arttırmaktadır!!?

HEDEF: DOĞURGANLIĞIN TAMAMEN

ORTADAN KALDIRILMASIDIR!!?

Bugün kanun zoruyla uygulamak zorunda bırakılarak, demokratik haklarımızın engellendiği maske, mesafe ve hayat eve sığar diye insanların evlerine kapatılmasının, hastalıklardan ve virüslerden koruduğuna dair hiçbir bilimsel açıklama yapılamamıştır!!?

ABD Florida eyalet başkanı; “Biz demokratik bir ülkeyiz! Kimseye maskeyi zorunlu yapamayız!” dedi!!? ABD İllinois Eyaleti’nde maske devlet zoruyla uygulanmasına rağmen, ölüm oranları Florida’dan çok çok daha fazla olduğu rakamlarla sabittir! Afrika’da, Suriye’de ve dünyanın en kalabalık olan ülkesi Hindistan’da bu zorba tedbirler olmadığı hâlde ölüm oranları dünyadan 54 kat düşüktür!!!

Türkiye’deki cebri durumu, hiçbir bilimsel dayanağı olmayan uygulamaları başta sayın devlet başkanımızın ve siyasi erkin değerlendirmesine sunuyorum!!?

TANZANYA CUMHURBAŞKANININ ÖLÜMÜ!!?

1995’ten beri Tanzanya’da milletvekilliği, bakanlık, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı görevlerini başarıyla yürütmüş halkı tarafından çok sevilen Tanzanya Devlet Başkanı, Dünya Sağlık Örgütü’nden üç sıfırlı milyon dolarlar teklif edildiği hâlde, kimyager olması ve araştırma ruhuyla, halkının geleceği ve güvenliği açısından keçi, meyveler, hayvanlar ve hatta motor yağında yaptığı PCR testinin pozitif çıktığını görüp, DSÖ’nün corona yaptırımlarını ülkesinde uygulatmamıştır!!? “Muhalefetin Covid’den öldü yaygaralarına rağmen kalp rahatsızlığından vefat etmiştir!!?”

Yeni seçilen Cumhurbaşkanı Len hanım ve ekibi ilk görüntüsünü “emrinizdeyiz der gibi” maskeli olarak dünyaya vermiştir!!

Mutsuz, umutsuz üretmeyen insanların, “Hayat Eve Sığar” ile de psikolojileri çökertildi! Medyanın mesnetsiz abartılarıyla “salgın var” demesiyle mutsuz, umutsuz insanların bağışıklığı düşürülmüştür! Bir de çare diye beyin kodlarımızda uygun olmayan sentetik ilaçların sunulması ve çaresizce aşıya mecbur bırakılmaları, cumhuriyet tarihinde yapılan en büyük ihanettir!!?

Başımızdaki yöneticilerimiz ve bilim adamları yarın “Aldandık, aldatıldık, yanlış yapmışız..” gibi hesabı verilemeyecek sahte uygulamalara derhâl bir son vermelidir!!?

21 Mart nevruz-yeniden diriliş müjdesiyle, gelin siz de titreyip özünüze dönün! Beyin kontrolünden kurtulun! İnsan bedeninin en temel ihtiyacı “beyaz altın-kristal tuz”la iyot ve mineral eksikliğinizi tamamlayın! Topyekûn bir arınmayla fiziksel ve ruhsal olarak 2023 hedeflerine daha sağlıklı bir şekilde ulaşalım!

61. sene-i devriyesinde, pek çok hocamız gibi hayatımızda bize de büyük ışık olan Bediüzzaman Hazretlerini hasret ve hürmetle anarken, son talebesi ve vekili Hüsnü Bayramoğlu abiye de hastaneden kurtulmasıni dilerken !!?

Acil şifalar niyaz ediyoruz!!?

Beraât Kandilimizde de beraâtini alanlardan olmayı Cenâb-ı Allah’ta niyaz ediyoruz. Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.